KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15836488

nr 1583 6488

Blyerts

Sten Regnell, Skärgårdslandskap med båthus. Signerad. Bildmått: 39x49, yttermått inklusive ram: 53x62 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2023
kl 18:58:38